Telefonní seznam

Kontakty na nás

Žatecký pivovar, spol. s.r.o.  ústředna - objednávky +420 415 710 781–2 info@zateckypivovar.cz
  FAX +420 415 710 533  
Martin Kec výkonný ředitel   kec@zateckypivovar.cz
Ing.Veronika Štěpánková ekonom společnosti   stepankova@zateckypivovar.cz
Ing.Radek Vincík obchodní ředitel   vincik@zateckypivovar.cz
Radek Bařtipán výrobní a technický ředitel   bartipan@zateckypivovar.cz
Pavel Uhlík obchodní manažer, logistika   uhlik@zateckypivovar.cz
David Reska sládek   reska@zateckypivovar.cz
Suchan Gustav technik - energetik   suchan@zateckypivovar.cz
Jiřina Macková expedice   mackova@zateckypivovar.cz
Martina Parkmannová expedice   parkmannova@zateckypivovar.cz
Andrea Riedlová export   riedlova@zateckypivovar.cz
Bc. Ivona Piálková podpora prodeje   pialkova@zateckypivovar.cz
Jana Eisertová správa majetku   eisertova@zateckypivovar.cz
Milan Záruba obchodní zástupce - Západočeský kraj, SRN +420 603 115 063 zaruba@zateckypivovar.cz
Jiří Mudra obchodní zástupce - Severočeský kraj +420 603 897 547 mudra@zateckypivovar.cz
Josef Neufus servisní technik
obchodní zástupce pro Žatec a Podbořany
+420 734 204 165 neufus@zateckypivovar.cz
Josef Čadek obchodní zástupce - Praha +420 724 000 361 jcadek@centrum.cz
Tomáš Horký obchodní zástupce – Praha +420 603 263 507 horky@zateckypivovar.cz
Vít Protiva obchodní zástupce - Brno +420 608 775 268 protiva@jaso.cz

 



Logo Pivovar Žatec

Díky použití cookies ladíme žatecká piva k dokonalosti. Návštěvou tohoto webu souhlasíte s použitím cookies.

Bylo vám již 18 let?

Ne Ano